top of page

האירוע בוטל / נדחה

לאור המצב האירוע לא יתקיים היום. בקרוב תימסר הודעה באשר לביטול וזיכוי / דחיה למועד מאוחר יותר

האירוע בוטל / נדחה
האירוע בוטל / נדחה

Time & Location

07 באוק׳ 2023, 17:00

Ein Hod, אמפיתאטרון, Ein Hod, Israel

Highland by Angata

רוח החגים והשנה החדשה מביאה עימה הזדמנות לאירוע נדיר וחד פעמי, בתאריך המושלם של צאת חג הסוכות. 7.10.23 החל מ17:00.

תחת כיפת השמיים, על אבני האמפיתאטרון של עין הוד, אנו צפויים להתכנס. לרקוד. לפתוח את הלב לשפע של מוסיקה מקורית ומגוונת, מלאה בנגינה על כלים ייחודיים ובכישופי האלקטרוניקה. בחרנו עבורכן/ם שילוב מדויק וייחודי של הרכבים, שונים זה מזה ועם זאת יוצרים את המוסיקה שלהם מאותם מקומות של הלב והרוח.

ניפרד מהשמש עם סט קסום של ג׳ונטאו אחינו היקר על העמדה

אחריו נצלול לשירתן ולצליליהן של שלישיית המופלאות שפי אורן בך, אלי קסם נהרין וג׳ורדן.

משם נעלה את הקצב ונחגוג יחד את הפרויקט החדש של שלישית אנאערף - הייפאס , שיעיפו אותנו עם ביטים רעננים וסלסולי שירות וכלי נגינה אתניים.

נעמיק את הלילה אל תוך סט מלא וייחודי של אנגטה - שמשלבים את המוסיקה השבטית מאפריקה ודרום אמריקה עם עולמות הדאנס מיוזיק והאפרוהאוס, ולא מפסיקים לנגן על שלל כלים שהבאנו מרחבי העולם, מסינטיסייזרים דרך כלי נשיפה, תופים, שירות, קסילופונים ועוד.

17:00 - Jonatao (SunSet)

19:00 - Shefy Oren Bach (Trio Acustic Live  Show)

20:00 - HighPass (by Anna RF)

21:00 - Angata (Special Live electronic set)

עוד:

הופעה אקוסטית של שפי אורן בך - זמרת ויוצרת, כותבת שירים ולחנים, במופע שהוא הפלגה למחוזות הלב. 

שפי תופיע עם הטריו שלה:

(אלי קסם נהרן (שירה ופרקשיין) וירדן ג׳ורדן כהן (עוּד ושירה

Shefy Oren Bach - Eve Album

אנגטה

אנגטה הם צמד היוצרים איתי רזניק ועומר קינן אשר בשנים האחרונות ייסדו עולם אפרו-פסיכדלי עמוס מוסיקה אלקטרונית מקורית ומקצבים עתיקים, קולות נדירים, הרמוניות וסינטזות. המופע שלהם הוא מסע שנע בין מועדוני הטכנו לבין טקסים שבטיים מאפריקה, בו הם משלבים אלקטרוניקה סוחפת יחד עם נגינה בלייב על כלי הקשה אפריקאיים, תופים אלקטרונים, כלי נשיפה, מקלדות וסינטיסייזרים. 

בשנים האחרונות, כחלק ממסע הופעות עולמי של כמה שנים, ושיתופי פעולה בינלאומיים, הצמד שחרר מוזיקה בלייבלים גדולים ומכובדים כמו

 Moblack Records, Cafe De Anatolia, ועוד

YouTube

Spotify

High Pass (by Anna RF)

היי פאס מושפע מתנועת הברנינג מן העולמית, רוח החופש, מהטכנו של הפלאיה שמשלב תרבויות וזמנים. החיבור בין המדבר למסיבה מתכתב עם רוח ההרכב שבחרו לגור בשחרות, שם נולד ההרכב. וגם מופיע בקביעות בפסטיבלים שונים במדבר וכמובן במיד-ברן

Anna RF הרכב רב תרבותי המשלב כלי נגינה מסורתיים כמו קמנצ'ה פרסי וסאז תורכי  יחד עם סאונד מודרני בועט ומקפיץ. מאז הקמתה ב-2011, כבשה הלהקה את במות הפסטיבלים בארץ וברחבי אירופה, טורקיה והודו וצברה קהל מעריצים גדול ונאמן, מעל ל-100 מיליון צפיות ביוטיוב, עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, שיתופי פעולה בינלאומיים ואף הוזמנו לפגישה עם האפיפיור בעקבות פועלם חוצה הגבולות.  אנאערף שילבו ומשלבים כוחות עם אמנים רבים ומוכרים כמו מוש בן ארי, רביד פלוטניק, ועוד והופיעו בפסטיבלים בינלאומיים בחו"ל - פסטיבל אוזורה (הונגריה), פסטיבל אוסטראבה (צ'כיה), פסטיבל אמשלוך (שוויץ), פרדיסו  (הולנד) פסטיבל אינצ'ינט טראנס (גרמניה) ועוד.

High Pass - Playa Show Real

Full Album

Share this event

bottom of page